Z NATURĄ ZNAMY SIĘ OD LAT

naturebites-logo-ofirmie

Nazywamy się Nature Bites i mamy polskie korzenie. W naszej opinii, ekologia to świadomość dobrego wyboru, styl życia i szacunek dla otaczającego nas świata, którego jesteśmy częścią.

Oferujemy produkty naturalne, lokalne oraz z certyfikatem ekologicznym dla sektora detalicznego i HoReCa. Corocznie poszerzamy naszą ofertę o kilkadziesiąt nowych produktów. Współpracujemy z partnerami, którym możemy zaufać i wspólnie dbać o rozwój i edukację w zakresie ekologii. Zrzeszamy wizjonerów i ekspertów, którzy koncentrują się na produktach najwyższej jakości dla najbardziej wymagających Klientów, które są odpowiedzią na ich rzeczywiste potrzeby i indywidualne życzenia. Nasze doświadczenie pozwala nam dostarczać innowacyjnych, efektywnych i kompleksowych rozwiązań od samego produktu, poprzez konsultacje, aż po marketing. Jesteśmy partnerami naszych Klientów, których wspieramy w każdym aspekcie ich działalności.

Rynek żywności ekologicznej rozwija się bardzo dynamicznie, a zapotrzebowanie na produkty ekologiczne nieprzerwanie wzrasta. Zawsze najlepsze i zawsze najwyższej jakości – wolne od sztucznych składników, antybiotyków i GMO. Dzięki nim nasi kontrahenci mogą w prosty sposób dbać o zdrowie swoich klientów i najbliższych.